polskienglish

UJAWNIENIE


Tak więc, Kochani, nie jesteśmy na Ziemi sami. :)
O obecności obcych istot wiadomo od dawna, mniej
więcej od czasu ich inwazji na Ziemię jakieś 20 lat temu.
"Archonci", jak się o nich mówi, nie dość, że są wśród nas, to
unikając ujawnienia, przeniknęli do struktur rządowych większości państw. Różne źródła podają różne dane.
Podróżując po kraju przy okazji dystrybucji książek,
miałem kilkukrotnie kontakt z istotami pochodzenia pozaziemskiego.
Na pierwszy rzut oka nie różnią się od nas niczym, jedyną różnicę stanowi ich zapach, a konkretnie to, że ich ciała wydzielają zapach
jakby nieorganiczny, wskazujący na inny skład chemiczny ich ciał...
Spotkania te miały miejsce kilkukrotnie, może 4 - 5 razy, z czego jeden raz na Sopockim "Monciaku", kiedy to w chwili pocałunku w rękę, poczułem zapach napotkany już wcześniej u kilku kobiet w Warszawie. Zadałem wówczas pytanie, "I jak wam się podoba na ziemi?" Kobiety, wyglądające na celebrytki, nie odpowiedziały nic tylko odeszły szybko w kierunku sopockiego mola. W innym przypadku spytały by, "O co panu chodzi?", "Co ma pan na myśli?". Pytanie nie padło. Udawały, jakby nic się nie stało...
Mając kontakt z tysiącami osób tygodniowo, z czego zdecydowaną większość stanowiły kobiety (większość żegnałem pocałunkiem) nie miałem problemu z dostrzeżeniem różnicy.
Obecnie wszystkie źródła mówią o ich obecności, wskazując na konieczność ujawnienia ich ukrywanej obecności. W związku z powyższym zwracam się do Was o pomoc w pozyskaniu dowodów ich obecności. Nie chodzi tu bynajmniej o nagonkę, żeby było tak, jak w pewnym filmie:
- I co mamy ich?
- Mamy
- To teraz ich wykorzystamy!
Chwilę później człowiek idzie do restauracji, a tam w menu:
Danie dnia:
- zupa z archonta
- potrawka z archonta
- świeżo wyciskany sok z archonta
A tak poważnie... potrzebne jest przeprowadzenie badań DNA potwierdzających ich obecność. W związku z powyższym, potrzebne są próbki do przeprowadzenia powyższych badań. Zwracam się do wszystkich, mających dostęp do sfer rządowych o pozyskanie materiału genetycznego (włosy, ślina, kawałki skóry) od osób pełniących funkcje ministrów, łącznie z osobą prezydenta i premiera, i o dostarczenie próbek celem przeprowadzenia badań DNA. Wyznaczam nagrodę dla osoby, której próbka okaże się trafiona tj.
przyczyni się do udowodnienia największego spisku w historii Ziemi.
Nagroda wynosi 10.000 zł.
Jednocześnie apeluję o NIEKRZYWDZENIE w/w osób póki wyniki badań nie zostaną ujawnione...
Około 20 lat temu Władimir Megre wspominał o planowanej inwazji...
Większość istot pracujących po stronie Światła potwierdza ich obecność, potwierdzają to źródła Smoka, jak również istoty zaangażowane w proces ujawniania prawdy.
Wszystkich, gotowych podjąć się
współpracy proszę o kontakt.
Zwycięstwo Światła!
:)
prawa autorskie Eremiasz Stanisławski